Pytajnik

Zadawane pytania

Badania genetyczne weryfikują predyspozycje danej osoby do chorób dziedzicznych, nabytych i cywilizacyjnych. Badania są jak papierek lakmusowy naszego zdrowia - pokazują ryzyko wystąpienia danej choroby w przyszłości.

Badania genetyczne służą spersonalizowanej profilaktyce przeciwdziałania chorobom. Dzięki wiedzy z badań można zaplanować działania prozdrowotne podwyższające jakość życia i ograniczające ryzyko zachorowania. Wyniki zawarte w Raporcie Indywidualnym warto skonsultować wybranym przez siebie lekarzem.

Dokładamy wszelkich starań do zachowania bezpieczeństwa informacji oraz poufności otrzymanych danych. Dlatego Raportu Indywidualnego nie przesyłamy pocztą ani mailem. Jest on dostępny do pobrania jedynie na naszej stronie, do której będziesz miał dostęp po przeprowadzeniu weryfikacji za pomocą kodu SMS.

Pobranie próbki do badania w postaci wymazu z policzka jest nieinwazyjne i bezbolesne. Samo badanie genetyczne przeprowadzimy na pobranym materiale biologicznym w naszym laboratorium.

Zatroszczyliśmy się zarówno o najwyższą jakość naszych usług jak i doskonale przygotowane własne zaplecze laboratoryjne, co w połączeniu z brakiem pośredników pozwala nam zaproponować optymalne ceny na polskim rynku.

Pakiety badań genetycznych można zamówić na naszej stronie. Szczegółowy spis wszystkich pakietów znajduje się pod adresem na stronie Co badamy.

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, przelewami natychmiastowymi lub zwykłymi przelewami bankowymi. Szczegłówy znajdują się na stronie Metody płatności.

Instrukcja znajduje w Zestawie Otogen. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy film instruktażowy pokazujący sposób pobrania wymazu.

Dosłownie wszędzie, ale chyba najwygodniej w domu. Po zamówieniu pakietu badań genetycznych kurier przywiezie pod wskazany adres Zestaw Otogen do samodzielnego i bezbolesnego pobrania wymazu z policzka.

Instrukcja prawidłowego pobrania wymazu znajduje w Zestawie Otogen, a dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy film instruktażowy.

W ciągu 2-3 dni kurier DPD Polska dostarczy przesyłkę z Zestawem Otogen. Przesyłka będzie już opłacona przez nas.

Próbkę z pobranym wymazem spakuj wraz z deklaracją do załączonej koperty. W menu strony głównej znajdziesz przycisk ZAMÓW KURIERA kierujący do strony, na której będziesz mógł złożyć zlecenie kurierowi.

Wyniki z badania genetycznego w postaci Raportu Indywidualnego przekazujemy w czasie do 10 dni licząc od dnia otrzymania wymazu przez nasze laboratorium. Jesteśmy jedyną firmą oferującą tak krótki czas realizacji badania DNA.

Podwyższone ryzyko to nie wyrok – to predyspozycja. Raport Indywidualny przedstawia ryzyko zachorowania i konieczności podjęcia działań profilaktycznych. Należy udać się do lekarza specjalisty i monitorować podwyższony poziom występującego ryzyka. Wiedza z badań genetycznych może uratować życie. Wiedza pozwala przeciwdziałać chorobom zanim one wystąpią.

Zapraszamy na stronę Poznaj geny. Znajdują się tam również artykuły dostarczające wiedzę o badaniach genetycznych. Zachęcamy także do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy na które nasz zespół specjalistów postara się dać odpowiedź w postaci odpowiedniego artykułu.